Orlicy na turnieju "im. Rotmistrza Witolda Pileckiego" w Głogowie

Najmłodsi zawodnicy czyli grupa Orlik Gwardia Białołęka w sobotę 2 maja wzięła udział w turnieju organizowanym przez Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów. I Turniej Drużyn Podwórkowych w piłce nożnej „im. Rotmistrza Witolda Pileckiego“ został rozegrany na III płycie obiektów Chrobrego Głogów. Gwardia wystawia dwa zespoły (rocznik 2002-2003 & 2005-2007) Młodsi zakończyli turniej na 2 miejscu i jest to ich największy sukces od początku istnienia sekcji a rywalizacja na boisku odbywała się między innymi z drużynami które trenują przy Chrobrym Głogów i nie tylko. Chłopcy z rocznika 2002-2003 niestety po przegranych rzutach karnych swoją grę zakończyli tuż za podium na 4 miejscu. Z dwóch naszych zespołów wyróżnienia za najlepszych bramkarzy otrzymali Alex oraz Grzesiu czego im serdecznie gratulujemy bo naprawdę momentami popisywali się świetnymi interwencjami !

Warto tutaj również pochwalić organizatorów którzy stanęli na wysokości zadania i turniej odbył się naprawdę w wyśmienitej atmosferze !

GALERIA Z TURNIEJU