U siebie niepokonani !

Ten mecz był z kategorii tych ważnych ponieważ przegrana mogła lekko skomplikować naszą sytuację w tabeli a przed nami przecież jeszcze kilka ciężkich kolejek do rozegrania. Jak wszyscy dobrze również wiedzą na własnym boisku wiosną jeszcze nie przegraliśmy !

Plan został zrealizowany Ostaszów wrócił do domu z 5 bramkami my z czystym kontem i 3 punktami po tym spotkaniu odskakujemy od  "niebezpiecznej strefy". Swoje umiejętności strzeleckie w tym meczu pokazali : Arkadiusz Karcz który zdobył dwie bramki, Mariusz Wasielewski również dwie bramki za tą drugą trzeba pochwalić Mariusza za wykończenie jak i również Oskara Trelę który idealnie dograł piłkę na głowę kolegi. Na listę strzelców wpisał się również Konrad Kosmala czyli nasz najbardziej doświadczony zawodnik.

FOTO-RELACJA

Za tydzień ciężki wyjazdowy przeciwnik - 4 w tabli LZS Buczyna na własnym boisku będzie trudnym rywalem ale przecież w końcu musi się udać !

Kolejka 23 - 9-10 maja
Łagoszowia Łagoszów 2-4 Zawisza Serby 10 maja, 16:30