[U-12] Znów punktują !

Młodzicy Gwardii Białołęka w swoim drugim meczu ponownie zgarniają komplet punktów. We wczorajszym pojedynku na własnym boisku podejmowali drużynę Sparty z Rudnej - goście przez kilka pierwszych minut kontrolowali grę i dość często pojawiali się w polu karnym naszego zespołu. Nasi zawodnicy chyba zestresowani tym że grają przed własną publicznością która tego dnia dość licznie pojawiła się na trybunach nie potrafili stworzyć sobie żadnej dogodnej sytuacji. W końcu po jakimś czasie ruszyło ! Pierwsza zdobyta bramka na nasze konto i gra zaczęła nabierać tempa ponieważ zawodnicy z Rudnej chwilę później doprowadzają do remisu. Mijają kolejne minuty a my oglądamy kontry Gwardzistów i kolejne bramki w tym jedna samobójcza zawodnika Sparty który celnym strzałem z główki wpakował piłkę do własnej bramki. Gościom udaje zdobyć się jeszcze jedną bramkę przed ostatnim gwizdkiem a wynik końcowy to 7:2 dla Gwardii Białołęka !

Po meczu radość z kolejnych 3 punktów na konto drużyny i już czekamy na kolejne spotkanie :)

GWARDIA BIAŁOŁĘKA - SPARTA RUDNA 7:2