Podsumowanie majówki !

Za nami długi weekend majowy podczas którego rozegraliśmy dwa spotkania w piątek oraz niedzielę.

W pierwszym starciu zmierzyliśmy się na własnym boisku z Pogonią Góra i z tego pojedynku wychodzimy zwycięsko ! Bramki dla Gwardii zdobyli Paweł Marcinowski, Konrad Szulczyński, Kacper Gil - trzeba również dodać że dla Pawła to pierwsza bramka w barwach naszego zespołu.

Niestety dużo gorzej poszło nam w Kwielicach. Tamtejsza Tęcza która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli po bardzo słabym meczu naszego zespołu zdołała ugrać 3 punkty! Jedyną bramkę dla Gwardii zdobył Damian Karcz. Swoje sytuacje natomiast wykorzystała Tęcza i pod koniec pierwszej połowy udało się im wyrównać na 1:1. Druga część spotkania to kilka niewykorzystanych stu procentowych sytuacji naszego zespołu i niestety bramka na wagę zwycięstwa dla gospodarzy którzy rozegrali "zabójczą" kontrę trafiając na 2:1

Podsumowując : Spotkanie z o wiele groźniejszym rywalem na własnym boisku było jednym z tych lepszych w wykonaniu naszego zespołu. Fatum niestety nadal wisi nad meczami wyjazdowymi od kilkunastu spotkań nie potrafimy wygrać w roli gościa a przed nami naprawdę trudne spotkania które będą miały wpływ na położenie naszej drużyny w tabeli.

GALERIA - POGOŃ GÓRA
GALERIA - TĘCZA KWIELICE