2 Derby Gminy Pęcław !

W najbliższą niedzielę dojdzie do najciekawszego pojedynku rundy wiosennej. Gwardia na wyjeździe zmierzy się z Iskrą Droglowice - dla naszego przeciwnika aktualnie każdy mecz jest tym o być albo nie być w rozgrywkach "A-klasy" ponieważ znajdują się na miejscu spadkowym. Będzie to drugi pojedynek derbowy, w pierwszym przed własną publicznością wygraliśmy 2:1 choć trzeba przyznać że łatwo nie było i zawodnicy Iskry postawili trudne warunki !
Teraz jako że mecz rozgrywany będzie na ich terenie będą próbować urwać komplet punktów co w małym stopniu pozwoli odbić się od dna. Wygrana dla naszego zespołu również będzie bardzo cenna ponieważ wprowadzi trochę więcej spokoju jeśli chodzi o liczbę punktów i odskoczenie od dolnej części tabeli. Mecz w którym spotykają się dwie sąsiadujące drużyny zawsze jest tym pełnym emocji i walki na boisku tak więc zapowiada się ciekawa piłkarska niedziela !

Zapraszamy wszystkich o godzinie 14:00 na boisko w Droglowicach - NIEDZIELA 26.04